בלוג

השוני בין שעונים לגבר ושעונים לאישה

בשנים האחרונות הטרנד המרכזי באופנת שעוני מיינסטרים היא שעונים שמתאימים לשני המינים – שעונים ספורטיביים במראה – או ספורט אלגנט כמו למשל שעוני סווטש, שעוני נייק ואחיהם. יחד עם זאת במרבית השעונים ניתן להבחין בשוני המבדיל בין שעוני גבר לשעוני אישה. השעונים לגברים יהיו בדרך כלל גדולים במסגרתם אצל הגברים, ואצל הנשים ישמר יחס של מסגרת קטנה ביחס לעובי האמה. אצל הנשים ניתן למצוא פחות פונקציות – בעיקר משום שאצל הנשים השעון נחשב לתכשיט מעט יותר מאשר למכשיר פונקציונאלי.

אפליה? לא תמיד
שעוני גברים או שעוני נשים – יש בהחלט עוד אופק עיצובי בהמשך הדרך, אולם העיצוב הרווח כיום הוא עיצוב לנשים מועט בפונקציות. העיצובים המשתנים עונים על האופנה המשתנה חדשות לבקרים ומייצרים עוד ועוד אוספים בבית, במיוחד כשהמחירים הולכים ונעשים מצחיקים יותר עם הופעתן של חנויות רשת מתחרות מרחבי העולם. מי שמעוניינת לרכוש שעון שיש בו יותר פונקציות יכולה למצוא שעונים שהם מעט יותר ספורטיביים במראה ועדיין – מעוצבים באופן מעניין ומשתנה בין פירמה אחת לשניה.

איך בוחרים את השעונים לגבר?
הצטיידות בשעון חדש היא אחת החוויות המהנות יותר. אין צורך לחכות שהשעון הקודם יתקלקל כדי להוסיף עליו עוד "אח" שמקנה מראה מיוחד. חשוב לרכוש שעון שיעבוד לאורך זמן ויחזיק זמן רב. כמובן, לא מדובר עלשעוני יוקרה בעשרות אלפי שקלים, ניתן לרכוש שעון איכותי גם בכמה מאות שקלים.

שעון עבור נשים
מציאת שעון עבור נשים נחשבת למשימה לא קלה, משום שישנו מבחר כל כך גדול. ישנם שעונים פשוטים בטווח מחירים של 150 שקלים עד 500 ₪ וישנם שעונים פשוטים מאוד של מותגים שמחירם רק יחל מ- 1,000 ₪. הפונקציות בו מעטות, ועדיין מושקעים בו חומרים יקרים בדרך כלל.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *