בלוג

חנויות שעונים מומלצות

כאשר מעוניינים לגוון דבר מה במראה, אפשר להתחיל בשעון. השעון הוא אחד ממקורות ההשראה הגדולים ועבור חוגים שונים זהו סמל סטאטוס. ישנם כיום בשוק חיקויים לא מעטים למותגי שעונים מן הגדולים ביותר בשוק, כיון שהמחירים מצחיקים לעומת מחירי המקור – מאות שקלים לחיקוי לעומת עשרות אלפי שקלים ויותר למותג. יחד עם זאת, עדיין שעון שעולה כמה מאות שקלים הוא הסטנדרט לשעון ממוצע ואופנתי בכל חנות שעונים – בין אם ממשית או וירטואלית. מעבר לעלות השעון, מה שחשוב במיוחד זה מה שהשעון משדר.

חנויות שעוני יד
חנויות שעוני היד פונות בדרך כלל לקהל יעד אחיד; מי שמעוניין בשעונים פשוטים יכול לפנות לחנויות שעונים, גאדג'טים וחנויות ביגוד. לגבי עליית המדרגות במחירי השעונים הממותגים, אפשר למצוא חנויות שמחזיקות מותגים שעולים כמה מאות שקלים והדרגה הבאה בתור תהיה חנויות של שעוני יוקרה. בכל אחת מן החנויות הללו, יש לודא כי החנות היא משווק רשמי של מותגי השעונים, ומאפשרת טיפול באחריות שיש לגבי השעון.

סקר שוק שעונים
כשאומרים "סקר שוק" בתחום השעונים, אין המשמעות מכוונת לאיכות או לקהל היעד שלו, אלא למחירים שלו, בהנחה שמדובר על אותו דגם בדיוק. חשוב לבדוק את המחירים בהתאם למחיר המקור של המותג – ולהבין מדוע הפרשי המחירים נודדים לכאן או לשם.

לעמוד על הזכות לשירות הטוב
אתם רוכשים שעון כמו כל מוצר אחר, וחשוב לצפות לקבל את השירות הטוב ביותר שיכול להגיע לכם. הקשרות לחנות שממנה קניתן את המוצר הזה תספק לכם שירותים כמו טיפול בשעון לאורך שנות האחריות ואף הנחות ברכישות הבאות שלכם; ודאו שיש טופס אחריות והמידע שאתם מבקשים מגיע אליכם בזמן. שירות הוא חלק מן הרכישה – אין לוותר על כך.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *