בלוג

כיצד בוחרים שעון מקולקציית שעונים?

לכל שעון ישנו הייעוד שלו, גם אם הוא משמש לאופנה בלבד; כאשר בוחרים שעון ישנה סוללה של שיקולים שיוצרים אפשרות לבחירה טובה יותר של שעון, גם כשישנו מבחר גדול של אפשרויות מתוך קטלוג. עיצובים רבים ופונקציות שונות מייצרים התלבטות גדולה יותר, במיוחד כשישנה בחירה מתוך מספר מקורות של חנויות לרכישת שעוני יד, ובשנים האחרונות נוספה עוד אפשרות לרכוש שעון בקלות באמצעות אתרי האינטרנט גם ממשווקים שהם מעבר לים. ראשית, רצוי להתבסס על המטרה שלשמה אתם רוכשים את השעון; האם אתם מעוניינים בשעון ספורט, יוקרתי או אלגנטי?

שאלת התקציב
התקציב הוא המגבלה הגדולה ביותר שעומדת בפני הלקוח, אולם כדאי לקחת בחשבון שישנן אפשרויות נוחות לתשלום המחיר גם באשראי תוך כדי חלוקה לתשלומים נוחים או באפשרויות תשלומים אחרות.יש לקחת בחשבון גם את המייצג של המותג בארץ – האם ניתן לתקן את השעון באחריות בקרבת מקום המגורים? האם ישנו שירות גם בארץ או רק בחו"ל?

דוגמאות שונות של שעונים
כבר באתרי האינטרנט תוכלו להשתמש בפרטים הקטנים שמוצגים לכם ליד כל דגם ושעון; הפונקציות שתגלו בו יכולות להתאים לספורט האתגרי שאותו אתם נוהגים לעשות, או שניתן להחליף בו רצועות על פי צבעי מצב הרוח. הוא יכול להיות יוניסקס או שעון ייחודי לגבר או לאישה.

אופי השימוש בשעון
האם אתם עובדים בעבודה פיזית, וזקוקים לשעון בעל אופי חזק ולא רגיש לשריטות? האם אתם נוהגים לענוד את השעון לאורך כל היום על פרק כף היד? התחשבו בנתונים הללו כדי שהיד לא תזיע, לא להתעסק עם הרצועה של השעון ולעצב אותו בדיוק במידה, בחרו שעון עם זכוכית מן הסוג העמיד ושגוף השעון יהיה עמיד למים ולכניסת חומרים אחרים ושיהיה עשוי מחומרים שאינם גורמים לרגישות מסוימת – אלא עשוי פלסטיק, טיטניום או זהב.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *