בלוג

שעונים איכותיים במחיר לא יאמן

נדמה שכל מה שאנו עושים בחיי היום יום מקבל מסגרת של משא ומתן – ובתוך זה ניתן לכלול גם אביזרי אופנה ושעונים. ידוע, שכדי לקנות כיום משהו באופן מקוון ניתן להכנס לאתרי האינטרנט השונים שמוכרים את אותו המוצר, ולהשוות מחירים; אם לא את מחיר המוצר הבסיסי, אז הרי את מחיר הייבוא לארץ והשליחות, המכס או המע"מ וגם להשוות האם ניתנת לו אחריות, מהן חוות הדעת שניתנו על המוצר או על החנות שדרכה זה נמכר. קל כיום לקבל את הצעות המחירים הללו ישירות לדואר האלקטרוני או פשוט לאתר ישירות באמצעות החנות המועדפת.

לא מתפשרים על איכות
איכות היא חלק מן העסקה; לא מתפשרים על האיכות של השעון, על אורך החיים שלו, על החומרים שמהם הוא עשוי ועל האחריות שניתנת לשעון – ולכן רצוי לרכוש מותגים, שיש להם אפילו שירות ואחריות גם בארץ. שעונים בעלות של 1,000 שקלים ואילך נחשבים לשעונים בעלי שם טוב ואיכות גבוהה.

אין צורך להוציא הון תועפות
מרבית השעונים כיום מצוידים בחומרי גלם טובים ומאריכי ימים, גם כשמדובר על מותג עם הדגם הזול ביותר ממנו. מי שמעוניין לעלות בדרגת המחירים והרושם, יכול לערוך סקר מחירים בין החנויות המקוונות, ולהגיע אל המוצר שיהיה יותר אטרקטיבי מן השני משום תנאי הייבוא או המשלוח שלו למשל.

לאמץ חנות
היות ששעונים הם מוצר אופנתי ולעתים קרובות גם עונתי, אפשר לאמץ את החנות המקוונת שנחשבת לטובה ביותר עבורכם. יש לשים דגש על איכות השירות וכמה מוכנים לבוא לקראתכם מבחינת אחריות, עלויות, שירות וטיפים שתקבלו בעקבות ההתקשרות הזו – ואלו יכולים להיות שירותים כמו שליחות עד הבית, חריטה חינם על פני השעון או אפשרויות אטרקטיביות אחרות ומתחרות שלא תקבלו במקום אחר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *