בלוג

איך קונים שעון-יד?

בכל יום נקנים אין ספור שעונים ברחבי העולם. לא משום שאנשים זקוקים להבין מה השעה בכל רגע וחלילה לא לאחר – אלא כדי למלא את המראה הכולל במין תווית אופנתית שקשה לחמוק ממנה; השעון המונח על פרק היד הוא סמל לשלמות ההופעה. בחירת השעון אינה תמיד קלה, גם אם יודעים מה יהיה השימוש של השעון; שעון יד יכול להיות שעון יוקרתי או מאידך – שעון דופק לריצות ולכושר. כך או כך – ישנה בחירה של תת סוג של שעון ומעבר לכל זאת – בחירת העיצוב של השעון.

האם אתם רוצים שעון מתוחכם?
אם אין לכם חרדת מוצרים טכנולוגיים הכוללים קרינות למשל, תוכלו לבחור בשעונים המשדרים מן המחשב המיניאטורי המובנה בהם אל הסמארטפון שמתקשר איתו באמצעות אפליקציות מתוחכמות. אלו בדרך כלל מוצרים שזקוקים לטינה יום יומית או לפחות שבועית. שעונים אלו וגם שעונים פשוטים יותר כמו למשל של Casio מאפשרים לראות מה השעה מתוך תזוזת פרק היד ולא מחייבים לחיצה להדלקתם. ישנם גם שעונים שיתריעו על מיילים ועל קבלת הודעות באמצעות הרשת האלחוטית.

החומר שממנו עשוי השעון
שעונים מצופים זהב או כל מתכת אחרת יוקרתית יכולים לעלות מחיר יקר, אולם תוחלת החיים שלהם גבוהה יותר לרוב. הטיטניום למשל הוא חומר איכותי וספיר או ספיר קריסטל הוא סוג הזכוכית העמיד יותר יחסית.

להתאים אותו באופן אישי
השעון יכול להיראות מדהים בתמונות, ולא להתאים ממש כשהוא מגיע אליכם במשלוח – משום שהוא גדול יחסית או גוף השעון לא מתאים כל כך לצורת פרק היד או לגוון העור. הפיתרון הוא ללכת ולמדוד זאת בחנות של משווק בארץ. רצוי להתאים גם את החומרים מהם השעון עשוי כדי שלא תהיינה אלרגיות בעור.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *